سایت های اسکم

سایت های اسکم

سایت اسکم به سایت کلاهبردار یا سایتی که پرداختی ندارد گفته می شود. متاسفانه به دلیل نبود نظارت های لازم و وجود اسکریپت های ارزان قیمت،رشد سایت های کلیکی به صورت قارچ گونه در حال افزایش می باشد و بدتر از آن،آمار بالای سایت های کلاهبردار و اسکم نسبت به سایت های موفق می باشد. عامل دیگری وجود دارد که اگر از سوی کاربران رعایت شود باعث کاهش شدید سایت های اسکم خواهد شد و آن ارزش قائل شدن برای وقت و سرمایه خود می باشد.وقتی کاربران برای وقت و سرمایه ی خود اهمیت و ارزش قائل شوند براحتی فعالیت در هر سایتی را نمی پذیرند.به همین دلایل،کاربرانی که قصد فعالیت در این سایت ها را دارند باید با آگاهی کافی انتخاب خود را انجام دهند.
موارد زیر می تواند شما را در انتخاب یک سایت کلیکی خوب کمک کند:

1-داشتن انجمن:حتما به سایتی که انجمن ندارد شک کنید.نبود انجمن یعنی جسم بدون روح.شما از طریق انجمن و ارتباط با دیگر کاربران به بسیاری از واقعیت ها پی خواهید برد مثلا متوجه خواهید شد پرداخت های اعلام شده از سوی سایت واقعی است یا خیر،چون اکثر کاربران، دریافت های خود را در انجمن اعلام می کنند. 2-درآمد حاصل از کلیک ها قابل قبول باشد:سایت های کلیکی که دارای تبلیغاتی با ارزش بیش از 1 سنت می باشند مشکوک به کلاهبرداری هستند. 3-گذاشتن قوانین سخت برای برداشت:قوانینی که هدف از گذاشتن آن ها،موفقیت سایت نمی باشد بلکه کاهش پرداخت ها می باشد.برای مثال حداقل پرداخت بالا باشد به طوری که چند ماه طول بکشد که شما اولین برداشت خود را انجام دهید. 4-اعتبار و قدمت سایت:به سایت هایی که از تاریخ افتتاح آن ها چند هفته یا چند ماه بیشتر نگذشته است براحتی اعتماد نکنید چون بیشر سایت های اسکم از سایت های کم قدمت می باشند. 5-تعداد کاربران فعال سایت:سایتی که دارای افراد آنلاین بیشتر باشد از اعتبار بالاتری برخوردار است.از انجمن و رنک سایت نیز می توان پی به فعال یا فعال نبودن کاربران سایت برد. 6-پرداخت های به وقت:پرداخت های نامنظم و دیر به دیر،نشان از مشکلات مالی یا کلاهبرداری سایت می باشد. 7-مراجعه به سایت های مانیتورینگ:سایت هایی می باشند که سایت های کلیکی را زیر نظر دارند.شما در این سایت ها می توانید قبل از فعالیت بفهمید که سایت مد نظرتان اسکم می باشد یا نه.8-استفاده از اسکریپت ارزان و دارای نقص 9-بسته شدن حساب کاربران بدون دلیل 10-فعال نبودن مدیر یا مدیران سایت در انجمن.

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده علی احمدی

سلام بیش از 5 ساله در سایت های پی تی سی فعالیت میکنم.به جرأت می تونم بگم غیر قابل اعتمادترین سایت های ptc،سایت های کلیکی ایرانی هستند.شما نمی تونید سایت کلیکی ایرانی را پیدا کنید که بیش از 2 سال از افتتاح آن گذشته باشد و اسکم نشده باشد. از سوی هیچ نهادی در ایران بر این سایت ها نظارت نمی شود و  متاسفانه کاربران نیز به راحتی اعتماد و سرمایه گذاری می کنند.

بررسی دوباره

نکات موفقیت در کسب و کار

نکات موفقیت در کسب و کار افراد ثروتمند و میلیونر خود ساخته باهوش تر و …

2 نظرات

  1. بهار باکس – تئو باکس – میترا رنک – ستاره باکس – دیوید باکس(آریا باکس) – باکس14 – آر تر آر باکس – اولترا باکس -پارسی رنک کلاه بردار بوده و پرداخی ندارن شاید واریز خیلی کم بین 2000 الی 10000 تومن رو انجام بدن ولی وقتی به مبالغ بالا رسیدین پول شما رو میخورن و اکیدا توصیه میکنم توی سات های بالا سرمایه نزارین وگرنه پولتون برباد میره.

  2. سلام دوستان
    من تو یک سایت کلیکی عضو هستم به اسم پارت کلیک فکر کنم سایت خوبیه این لینک ورود به سایت
    پارت کلیک – تبلیغات کلیکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست