پونیشا بازار کار آنلاین

پونیشا بازار کار آنلاین

پونیشا یک بازار کار آنلاین می باشد که در آن فریلنسر ها خدماتی نظیر اجرای پروژه های برنامه نویسی،طراحی سایت و ترجمه ارائه می دهند.
برای کار در پونیشا، شما می توانید به عنوان یک فریلنسر فعالیت کنید.ابتدا عضو سایت می شوید و سپس با ارتقا عضویت و ویرایش مهارت های خود در سایت،منتظر می مانید تا برای شما پیشنهاد انجام پروژه ارسال شود سپس اگر بتوانید کارآفرین را برای انجام پروژه متقاعد کنید انجام پروژه به شما واگذار خواهد شد.با توجه به تعداد زیاد فریلنسرها،برای جذب کارآفرین باید از مهارت بالایی برخوردار باشید.

برای عضویت در سایت پونیشا بر روی بنر زیر کلیک کنید .

پونیشافریلنسر کیست؟
به کسی گفته می شود که دارای حرفه ای همانند برنامه نویسی،عکاسی،طراحی وب و … باشد و بصورت پروژه ای و طبق قوانین خودش کار می کند.فریلنسر ها به صورت دائمی کار نمی کنند و کار را در زمان محدود به کارفرما ارائه می دهند.

freelancer_profile
استخدام فریلنسر در پونیشا
شما پروژه خود را در سایت ایجاد می کنید پونیشا از طریق ایمیل و اطلاعیه،فریلنسر هایی که مهارت لازم برای انجام آن پروژه را دارند مطلع می کند و در لیست پروژه های باز قرار می گیرد.فریلنسر ها پیشنهاد های خود برای انجام پروژه را ثبت می کنند و شما با بررسی پیشنهاد ها،بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنید. فقط می توانید یک فریلنسر برای انجام پروژه خود انتخاب کنید.وقتی شما هزینه پروژه را پرداخت کردید بصورت امانت در نزد پونیشا باقی می ماند تا انجام پروژه به پایان برسد و رضایت خود را از انجام آن اعلام کنید در اینصورت پرداختی شما به سایت برای فریلنسر آزاد می شود.

 پلن عضویت در پونیشا

پونیشا

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده علی احمدی

سلام بیش از 5 ساله در سایت های پی تی سی فعالیت میکنم.به جرأت می تونم بگم غیر قابل اعتمادترین سایت های ptc،سایت های کلیکی ایرانی هستند.شما نمی تونید سایت کلیکی ایرانی را پیدا کنید که بیش از 2 سال از افتتاح آن گذشته باشد و اسکم نشده باشد. از سوی هیچ نهادی در ایران بر این سایت ها نظارت نمی شود و  متاسفانه کاربران نیز به راحتی اعتماد و سرمایه گذاری می کنند.

2 نظرات

  1. من در سایت پونیشا ثبت نام کردم

  2. بزرگترین اشتباه من ایجاد پروزه تو پونیشا بود بنظر من با شرکتها تو بیرون قرار داد ببندی خیلی بهتره چون تو سایت پونیشا هیچکس پاسخگو نیست
    بنده یک بیسواد!!! رفتم اونجا یه پروزه طراحی سایت ایجاد کردم طرف اومد یک میلیون گرفت و بجز یه پوسته آماده هیچی تحویلم نداد منم مجبود بودم پولمو آزاد کنم تا پروزه را تحویل بگیرم نه خود پونیشا پاسخگو بود نه کارشناس داشت که سایتو تحویل بگیره با قابلیتها چک کنه و بعد تحویل بنده بده.
    کثیف ترین و باند کلاهبرداری قانونی ایران همین پونیشاس
    الانم بعنوان فریلنسر ثبت نام کردم تا پول از دست رفتمو با کلک و دزدی دوباره پس بگیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست