نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

بدست آوردن اعتماد کاربران،دارای اهمیت زیادی برای سایت ها می باشد حال اگر این سایت یک فروشگاه اینترنتی باشد اهمیت این موضوع دو چندان می شود.

اگر یک فروشگاه اینترنتی توسط یک سازمان یا ارگانی تایید شود کاربران با آسودگی خاطر خرید خود را انجام می دهند و از در امان ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری می کنند. در ایران این وظیفه بر عهده ” مرکز توسعه تجارت الکترونیکی” میباشد.این مرکز با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به یک فروشگاه اینترنتی،آن فروشگاه را تایید می کند.

ecommerce_thumb

نماد اعتماد الکترونیکی به منظور قانونمند کردن و سازماندهی فعالیت های کسب و کار اینترنتی می باشد.این نماد به شکل یک علامت، در بالای سایت های مورد تایید، قرار می گیرد.

نماد اعتماد الکترونیکی  به سه صورت به متقاضیان اعطا می شود.

نماد موقت: برای افزایش سرعت در اعطای نماد می باشد و به سایتی تعلق می گیرد که معیارهای اولیه برای ایجاد یک فروشگاه را داشته باشد.

نماد دائم یک ستاره:در این مرحله سایت مورد بررسی قرار می گیرد و اگر دارای  معیارهای مورد نظر باشد نماد دائم به آن تعلق می گیرد.

نماد دائم دو ستاره:برای دریافت این نماد علاوه بر معیار های قبلی،فروشگاه ملزم به نصب گواهی امنیت SSL  می باشد.

4efec3229e9e538edf0d01a376b8c3013de085a4

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده علی احمدی

سلام بیش از 5 ساله در سایت های پی تی سی فعالیت میکنم.به جرأت می تونم بگم غیر قابل اعتمادترین سایت های ptc،سایت های کلیکی ایرانی هستند.شما نمی تونید سایت کلیکی ایرانی را پیدا کنید که بیش از 2 سال از افتتاح آن گذشته باشد و اسکم نشده باشد. از سوی هیچ نهادی در ایران بر این سایت ها نظارت نمی شود و  متاسفانه کاربران نیز به راحتی اعتماد و سرمایه گذاری می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست