معرفی سایت فیدرماتریکس

معرفی سایت فیدرماتریکس

سلام به شما دوستان عزیز

بعد از معرفی مطلب مقدماتی ، میرسیم به اولین سایت کسب درآمد که اکنون معرفی اش خواهم کرد .

برای فعالیت در این سایت باید مصمم و با اراده باشید و وسط راه پشمیان نشوید .در غیر این صورت قید این سایت را بزنید .

اولش باید بگم که برای دریافت درآمد خود باید یک بانک اینترنتی داشته باشید .من در مطالب قبلی آموزش عضویت در یکی از بانک های اینترنتی را قرار داده ام . در صورتی که هنوز بانک اینترنتی ندارید لطفا این مطلب و این مطلب را مطالعه کنید .خوب من بانک پرفکت مانی انتخاب کردم چون این بانک ایران را تحریم نکرده است .

یک سری اصطلاحات هست که در ادامه با اون ها آشنا می شوید . من اینجا برای شما معنی و مفهموم این اصطلاحات را میگزارم :

لول : مرحله یا سطح ( Lavel )

سنت : واحدی کوچکتر از دلار ( هر 100 سنت یک دلار می شود )

ماتریکس :گردش ( Matrix )

فیدر ماتریکس : چرخه گردش ( FeederMatrix ) که اسم این سایتی است که اکنون معرفی اش خواهیم کرد .

آپگرید : ارتقا ( Upgrade )

رفرال : زیر مجموعه ( Referral ) زیر مجموعه کسی که از طریق شما در سایت عضو شده است .

این سایت چگونه کار می کند ؟

نحوه کار این سایت به صورت زیر مجموعه گیری است . یعنی شما اول عضو میشوید سپس دیگران از طریق شما عضو می شوند و طبق روال تا 8 سطح زیر مجموعه انجام میشود .برای درک موضوع عکس زیر را نگاه کنید .

 feedermatrix

اول باید بدانید که وقتی کسی رو عضو سیستم میکنید و اون شخص 1.75 سنت ( حدود 6 هزار تومان ) رو پرداخت میکند و حسابش به لول ( مرحله ) یک اون ارتقا داده میشه و میتونه محصولات دانلودی لول ( مرحله ) یک رو دانلود کند و ازش استفاده کند. برای ما ایرانی ها محصولاتش بدرد نمیخوره چون به زبان انگلیسیه و ما فقط با کسب درامد این سیستم کار داریم. اینو گفتم که بدونید در اصل ما داریم پک های آموزشی رو میفروشیم و هیچگونه کسب حرامی در این کار وجود ندارد. قیمت پک ها شاید به جرات بتوان گفت به هزاران دلار میرسد.

در این سیستم هر کس فقط میتواند 4 نفر را معرفی کند و هر کسی را که بعد از آن معرفی میکند در زیرمجموعه ی زیرمجموعه های آن قرار میگیرد و این یک ویژگی بسیار مهم است تا همه در این سیستم موفق شوند

مثلا کسی که از طریق لینک من برای عضویت استفاده میکند بخاطر اینکه من 4 نفر خودم را معرفی کرده ام، نفرات بعدی که معرفی میکنم زیرمجموعه ی شما می شوند و این کمک بسیار بزرگی به شماست و هر کسی که زودتر از طریق لینک من عضو شود خیلی سریعتر از طرف من زیرمجموعه بدست می آورد چون در مرحله های بالا تر من قرار میگیرد و با این کار من به رشد زیرمجموعه های آنها کمک میکنم . پس فرصت را از دست ندهید و همین الان عضو شوید و لول اول را آپگرید کنید

پرداخت ها در این سیستم مستقیما به حساب بالاسری ( فرد بالاتر ) واریز میشود و هیچ پولی به سایت واریز نمی شود تا سایت بخواهد کلاهبرداری کند

چیز مهمی که این سایت رو از سایر سایت های مشابه متمایز میکند این است که این سایت پشتیبانی قوی و فوق العاده ای دارد .

خوب حالا درآمد شما از این سایت از کجاست ؟ جوابش اینکه که هر کس با پرداخت 6 هزار به نفر بالاترش ( بالاسریش ) عضو این گروه میشه ؛ یعنی هر کس زیر مجموعه بیشتری جذب کند پول بیشتری به دست می آورد .یعنی اگر کسی 256 نفر زیر مجموعه پیدا کند درآمد برابر با ” 328175100 ” هزار تومان . یعنی سیصد و بیست میلیون تومان که پول واقعا زیادی است .

شما بعد از پرداخت 6 هزار تومان پول علاوه بر کسب درآمد میتوانید از ویدیو ها و نرم افزار های مارکتینگ ( تبلیغاتی ) استفاده کنید .

 روال و طرز کار این کار را در زیر مشاهده کنید :

7

1.1. در تصویر بالا به سطح 1 دقت کنید. یعنی اینکه 4 نفر زیرمجموعه شما هر کدام 1.75 سنت بهتون پرداخت میکنه و جمعا 7 دلار در حساب پرفکت مانی شما واریز میشه ( 21.700 تومان )

1.2. در سطح 2 شما از 7 دلاری که از سطح 1 بدست آوردید 5 دلار رو باید برای آپگرید سطح 2 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 16 نفر رو دارید که هر کدام به شما 5 دلار میدهند که میشه 80 دلار درآمد ( 248.000 تومان )

1.3. در سطح 3 شما از 80 دلاری که از سطح 2 بدست آوردید 10 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 3 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 64 نفر رو دارید که هر کدام به شما 10 دلار میدهند که میشه 640 دلار درآمد ( 1.984.000 تومان )

1.4. در سطح 4 شما از 640 دلاری که از سطح 3 بدست آوردید 20 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 4 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 256 نفر رو دارید که هر کدام به شما 20 دلار میدهند که میشه 5120 دلار درآمد ( 15.872.000 تومان )

خب اینجا ماتریکس اول تموم میشه و ماتریکس دوم شروع میشه و تا اینجا شما حتی یک ریال از جیب خودتون ندادید و تا اینجا مجموعا 5810 دلار درآمد داشته اید و فقط 256 در زیرمجموعه های شما وجود دارند که از اینها فقط شما 4 نفرشان را معرفی کرده اید

خب حالا وارد ماتریکس دوم می شویم ( درواقع ماتریکس تکرار میشود)

2.1. در سطح 5 شما از 5.120 دلاری که از سطح 4 بدست آوردید 40 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 5 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 4 نفر رو دارید که هر کدام به شما 40 دلار میدهند که میشه 160 دلار درآمد  ( 496.000 تومان )
این 4 نفر همان 4 نفر سطح اول  شما هستند . نیازی به گرفتن 4 عضو جدید نیست

2.2. در سطح 6 شما از 160 دلاری که از سطح 5 بدست آوردید 80 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 6 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 16 نفر رو دارید که هر کدام به شما 80 دلار میدهند که میشه 1280 دلار درآمد  ( 3.968.000 تومان )
این 16 نفر همان 16 نفر سطح 2  شما هستند

2.3. در سطح 7 شما از 1280 دلاری که از سطح 6 بدست آوردید 160 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 7 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 64 نفر رو دارید که هر کدام به شما 160 دلار میدهند که میشه 10.240 دلار درآمد  ( 31.744.000 تومان )
این 64 نفر همان 64 نفر سطح 3  شما هستند

2.4. در سطح 8 شما از 10.240 دلاری که از سطح 7 بدست آوردید 320 دلارش رو باید برای آپگرید سطح 8 خودتون پرداخت کنید. با اینکار یعنی شما پتانسیل درآمد از 256 نفر رو دارید که هر کدام به شما 320 دلار میدهند که میشه 81.920 دلار درآمد  ( 253.952.000 تومان )
این 256 نفر همان 256 نفر سطح 4  شما هستند

یک سوال این وسط پیش میاد اونم اینه که روال این سایت شبیه چرخه های هرمی است ؟خوب در جوابم باید بگویم که نه اینطور نیست . این سایت زمانی که شما پولی پرداخت می کنید به شما محصولاتی ارائه می کند .پس این نشان می دهد که سایت هرمی نیست.

دومین سوالی که پیش میاد این است که آیا این درآمد این سایت حلال است یا حرام ؟ از نظر اکثر مراجع اگر پولی که شما به سایت میدهید ،و سایت در قبال پول، به شما خدمات ندهد حرام است ؛ اما اگر به شما خدماتی بدهد حلال است .پس چون این سایت به ما ویدیو ها و نرم افزار های مارکتینگ می دهد ، کاملا حلال است .

ما در مطلب بعدی آموزش عضویت در این سایت و ارتقا به سطح 1 را آموزش خواهیم داد .

خوب پس تا اینجا با این سایت آشناییت پیدا کردید. در پست بعدی با آموزش عضویت در این سایت و نحوه کار این سایت آشنا خواهید شد .

توجه : هر گونه کپی برداری امری غیر اخلاقی بوده و از نظر شرعی و قانونی جایز نیست .

موفق باشید .

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده مدیر سایت

علی علامه هستم .حدود 3 سال هست که در پی در آمد از اینرنت هستم .روش های مختلف و تجربه های گوناگونی هم به دست آوردم که در این سایت با شما به اشتراک خواهم گذاشت .

60 نظرات

 1. سلام دوست عزیز این سایت ماتریکس خیلی وقته غیر فعال شده فقط خواستم بدونم شما سایته دیگری که مثل این این سایت زود به درامدزایی برسه سراغ ندارید که فعالیت کنیم

 2. سلام.روزتون بخیر.خواستم بپرسم ایا هنوز توی این سایت فعالیت دارین؟ایا این ماتریکس به قوت خودش باقیه؟

 3. سلام
  دو روز اپگرید کردم ولی دو روز بالاسری من رو تائید نمیکنه و از مجموعه شما هستش محمد رضا أمیری به أدمین هم پلان میدم ج نمیده چیکار باید بکنم؟

 4. با سلام خدمت شما

  آیا این کار مشکل قانونی نداره؟ فردا درامد خوب کسب کردیم دولت بهمون گیر نده؟

 5. سلام دوست خوبم بابت صرافی که بهم معرفی کردی واقعاممنون،درواقع گل کاشتند،میخواستم بگم من الان 4دلار تو پرفکت مانی خودم دارم طبق آموزش خودت میخوام شروع به کار کنم ،فقط میخواستم بدونم بعد ثبت نام باید سریع ارتقا بدم ؟یعنی اگه ارتقا بدم دیگر حساب من حذف نمیشه؟واینکه من الان 4نفرروبرای زیرمجموعه خودم آماده کردم،آیااز حساب پرفکت مانی خودم برای حساب پرفکت مانی اونادلار بفرستم هزینه ای از حساب پرفکت مانی خودم کم میشه؟

  • مدیر سایت

   سلام
   شما برای شروع فقط به مبلغ 1.75 دلار نیازمندید و پس از ارتقاء به اول 1 شما میتوانید کارتون رو شروع کنید .
   شما باید زیر مجموعه جور کنید و خودتون پول به خودتون واریز نکنید .
   موفق باشید .

 6. سلام
  من میخوام شروع کنم چیکار باید بکنم؟اگه گروه شما فعال نیست چطور پس بالاسری ها برای ارتقا لول منو تایید میکنند؟
  من چطور زیر مجموعه شما بشم؟برای ارتقا لول مثلا دوم نیاز به تایید بالاسری دوم دارم اون اگه نیستش کی تایید میکنه؟

  • مدیر سایت

   سلام
   گروه ما فعال هست . برای شروع مطالب مربوط به سایت فیدرماتریکس را بخوانید . لینک زیر مجموعه های ما هم در مطالب سایت موجود هست .

 7. سلام
  شما که راهنمایی کامل نکردید من میخوام شروع کنم الان باید چیکار کنم من و حدود30نفر اماده دارم ایا شما اکتیو هستید؟
  ایابالاسری ها هم اکتیو هستن که تایید کنند؟
  یکم سریع راهنمای کنید
  باتشکر

 8. با سلام من امروز تو اینترنت فیلمی رودیدم که پرفکت مانی رو هک کرده بودند میخواستم بدونم واقعا این بانک معتبر هستش؟آیا میشه بهش اطمینان کرد؟چون تا اونجایی که فهمیدم میگن پی پال وپیزامعتبرترین بانکها هستند

 9. سلام
  اگه یک نفر ثبت نام کنه و تا مرحله اخر بره میتونه بعد از پایان با همشون مشخصات دوباره از صفر شروع کنه؟

 10. سلام من با استفاده از لینک شما تو پرفکت مانی حساب باز کردم،الان هم میخواستم تو حساب پرفکت مانی خودم با استفاده از صرافی که شما معرفی کردید میخواستم پول به حساب خودم بریزم ولی نمیدونم دقیقا چقدر به حساب خودم بریزم؟و اینکه از طریق صرافی ازکدوم قسمت برای واریزدرخواست بدم؟ بعدشم بعد واریز بیام تو سایت فیدر ماتریکس حساب باز کنم؟

 11. این پلان اصلا جور در نمیاد معلوم نمیشه یعنی کل سازمان فقط به حساب من پول واریز میکنن پس چطوری به مجموعه های دیگه پورسانت میرسه لطفا بیشتر توضیح بدین

  • مدیر سایت

   سلام
   زیر مجموعه زیر مجموعه تون به زیر مجموعه تون پول واریز می کند و زیر مجموعه شما به شما پول واریز میکند. و این وضعیت برای لول های بعد نیز همینطور است .

 12. وقتی یکی میخواد وارد بشه چطوری باید1/75خرید بزنه یعنی چطوری بریزه تو حساب من با شماره کارت بانک ایران با باید یه حساب باید توی پرو فکت مانی باز کنیم قبل خرید؟
  شما تو ضیحات که دادین خیلی ناقص لطفا ریز به ریز توضیح بدین اگه هم که سر کاری بگید تا وقتمو تلف نکنم درگیر این صورت خیلی زود میخوام کار کنم

  • مدیر سایت

   سلام
   به هیچ عنوان این سایت سرکاری نیست . برای 1.75 دلار باید دلار پرفکت مانی باشد . پس از ثبت نام در سایت فیدر ماتریکس برای شما یک شماره حساب پرفکت مانی به نمایش در می آید که باید مبلغ 1.75 دلار را به آن حساب واریز کنید .

 13. از کجا به این سایت اعتماد کنیم شاید جمع کنه بره و زحمتمون به حدر بره
  بعدش من برای گرفتن پورسانت مثلا سطح دوم باید 5دلار بزنم بعد اینکه زدم اون سطح باید تعداد نفراتش کامل بشه بعد به من پورسانت بده یا فرقی نداره هر کس که وارد سطح دوم من شد پورسانت به من میده

  • مدیر سایت

   سلام
   شما مثل اینکه مطلب را با دقت نخواندید . شما هیچ پولی به حساب سایت واریز نمی کنید که سایت بخواهد کلاه برداری کند . هر پولی که شما واریز می کنید به حساب بالاسری شما واریز می گردد .
   اصلا این سایت قسمتی برای پورسانت گیری ندارد .
   توصیه می کنم مطالب مربوط به سایت فیدر ماتریکس را به دقت بخوانید تا متوجه روش کار این سایت شوید .
   موفق باشید .

 14. با سلام

  سوالی که فعلا من دارم اینه. توی این سیستم مگه ما فقط به بالا سری مستقیم خودمون پول واریز نمی کنیم؟ پس چطوری میشه که ما از افراد مثلا لول 2 خودمون 5 دلار دریافت می کنیم؟ مگه اونا فقط به بالاسری مستقیم خودشون پول نمیدن.کلا من این موضوع رو نفهمیدم که ما در چه شرایطی از لولهای پایین(به غیر از لول 1 که زیرمجموعه ی مستقیم خودمون هستن) پورسانت می گیریم؟ با فهمیدن این موضوع می تونم کار رو به افرادم به طور کامل توضیح بدم.متشکرم

  • مدیر سایت

   سلام
   خیر ، پس از اینکه زیر مجموعه های بالاسری شما تکمیل شد شما پس از آن به زیر مجموعه های بالاسری پول واریز می کنید . در لول دو 4 زیر مجموعه های شما به شما پول واریز می کنند .
   برای سوال دومتون هم زیر مجموعه زیر مجموعه تون به زیر مجموعه تون پول واریز می کند و زیر مجموعه شما به شما پول واریز میکند.
   موفق باشید .

  • با سلام و تشکر بابت پشتیبانی قدرتمندتون

   اجازه بدید سوالمو اینطوری مطرح کنم. فرض کنیم من شخص x رو وارد سیستم کردم و ایشون شخص y رو وارد کرده. طبق توضیحات سایت مثلا من در لول 2 خودم از 16 نفر و از هرکدوم 5 دلار دریافت می کنم که می شه 80 دلار.حالا شما میفرمایین که y به x پرداخت می کنه و x به من اینطوری که من فقط از 4 نفر مجموعه ی خودم پورسانت می گیرم.دقیقا سوال من اینجاس که چطور می شه من از 4 نفر مجموعه ی خودم 5 دلار 16 نفر رو میگیرم ؟اگه ممکنه این روند پورسانت گیری یک شخص رو از لول 1 تا 4 برام ریز به ریز توضیح بدین ( نه مثل توضیحات جدول) تا برام جا بیفته. از اونجا که معلومه این سوال فقط سوال من نیست و من واقعا قصد کار کردن جدی رو دارم. خیلی خیلی متشکرم

 15. من بیش از100نفر اماده برای این کار دارم ولی سوال زیاد دارم أیا کسی تو ارومیه هست که منو از نزدیک با این سیستم اشنا کنه؟

 16. با سلام

  من علاقه ی زیادی به کار در این سیستم دارم و از پتانسیل بالایی برای رشد برخوردارم. فقط چند تا سوال داشتم که اگه پاسخ اونارو بگیرم وارد کار می شم پس شما لطف کنین یه شماره تلفن به آدرس ایمیلم بفرستین که با هم در تماس باشیم. متشکرم appealingmahyar@yahoo.com

 17. برای پرداخت پول از کارت بانکی خودمون به حساب پرفکت مانی چیکار باید کرد؟چون من الان تو سایت دلار سنتر رفتم میخواستم ببینم باز میشه که دیدم اصلا صفحه باز نمیشه؟

 18. ببخشید یه سوال دیگه حساب پرفکت مانی رو باید فعال کردبرای ادامه روند؟

  • مدیر سایت

   اگر منظورتون وریفای هست خیر اجباری نیست اما اگر حساب پرفکت مانی تان را وریفای کنید کارمزد کمتری در تراکنش ها از حساب شما کم می کند .

 19. با سلام من الان میخواستم حساب پرفکت مانی باز کنم و پول واریز کنم به حسابم آیا برای واریز یابرداشت از کارت بانکی خودم به حساب پرفکت مانی باید حساب پرفکت مانی رو وریفای کنم؟واینکه برای باز کردن حساب بهتر به زبان فارسی حساب باز کرد یا به زبان انگلیسی؟واگه میشه لینک خودتون رو برای اینکه زیرمجموعه شما بشم برام بفرستید

 20. بازم ببخشید یه سوال داشتم من میخواستم برای رشد گروهی که شما تشکیل دادید بیشتر تلاش کنم و اینکه آیا گروه شما همگی حساب پرفکت مانی دارندوآیا شمامیتونید با ایمیل من در تماس باشید؟

 21. باسلام ببخشیدگروه شمااگه غیر فعال باشد شما هم نمیتونید رشد کنید؟ و اینکه اگه من بخوام مجموعه های زیادی رو به سیستم وارد کنم حساب خود بیشتر میشه یا شما؟

  • سلام
   نسباتا گروه ما غیر فعاله اما غیر فعال بودن گروه به شما ضرری نمی زند .
   شما هم اگر زیر مجموعه های زیادی جمع کنید به سود خودتان است و به حساب ما کاری ندارد .
   موفق باشید .

 22. با سلام خدمت شما دوست عزیز راستش من میخام بعد از اینکه زیر مجموعه ی شما شدم تمام تلاشمو برای گرفتن زیر مجموعه از کشورهای دیگر نمایم فقط میخاستم بدونم ایا شما در f .m هنوز فعالیتی دارین برای تایید پرداخت من؟واینکه ایا سایتهای معتبری در زمینه ی فروشحساب وریفای شده ی پیپال یا پیزا میشه بهم معرفی کنین چون میخام علاوه بر پرفکت مانی پیپال راهم اضافه کنم.در حال حاضر مشکل اساسی من تایید نشدن احراز هویت من در صرافی هیرانکس است.

 23. با سلام مجدد و ممنون از پاسختون شما خودتون چند وقت میشه که تو سایت مورد نظر عضو شدین وچند مرحله ارتقا دادین و چقد پول بدست اوردین؟ایا واقعا شدنیه با تشکر.

  • سلام
   من نزدیک به 1.5 سال تو این سایت عضو هستم . و بیشتر به مرحله دو ارتقا دادم . تا حالا نزدیک به بیست هزار تومان از این سایت درآمد کسب کردم .
   اگر شما بخواهید همچیز ممکن است .
   موفق باشید .

 24. با سلام خدمت مدیر سایت من اگه به طور اتفاقی واز طریق موتورهای جست وجو به طور مستقیم وارد سایت فیدر ماتریکس بشم میتوانم ثبت نام کنم و شروع به زیر مجموعه گیری کنم؟یا فقط باید ب عنوان زیر مجموعه نام نویسی کنم منتظر جوابتون هستم با تشکر.

  • سلام
   اگر شما از طریق موتور های جستجو وارد سایت فیدرماتریکس بشوید و ثبت نام کنید شامل پشتیبانی سایت ما نمی شوید . اما اگر از طریق لینک ما عضو شوید شامل پشتیبانی سایت ما می شوید .
   موفق باشید .

 25. http://•••••••• من زیر مجموعه خودتونم ولی بالاسری من پرفکت مانی نداشت دوستانی که تمایل دارند با حساب پرفکت مانی وارد شوند با این لینک وارد شوند

 26. سلام میخوام بدونم سایتtendollarbux.com &sixdollarbux&sevendollarptc کلاهبرداره(اسکمه)؟؟؟ سوال دیگه اینکه آیا من بعد از ارتقا به سطح2 درسایت فیدر ماتریکس فقط میتونم از زیرمجموعه هام و زیرمجموعه ی زیرمجموعه هام کسب در آمد کنم یا از طریق کل افرادی که در سایت وجود دارن و میخوان ارتقا لول بدن هم میتونم کسب در آمد کنم؟؟؟ لطفا به همه ی سوالام جواب بدین خیلی برام مهمه ممنون

  • سلام
   1- سایت tendollarbux.com و sevendollarptc اسکم است ولی سایت sixdollarbux مشکوک به اسکم است .
   2- شما فقط میتوانید از زیر مجموعه هایتان درآمد کسب کنید و اگر 4 زیر مجموعه من فول شوند اگر کسی عضو این سایت از طریق لینک من شود به صورت شانسی مال یک زیرمجموعه من خواهد شد .
   موفق باشید .

 27. سلام تا حالا از فیدر ماتریکس چقدر در آمد داشتین؟چند تا زیر مجموعه دارین؟ حتما برای فعال سازی حساب باید دو تا شماره حساب ثبت کنیم یا فقط پرفکت مانی کافی تا حسابمون فعال بشه؟/سوال دیگه اینکه چرا سایت پارسی رنک منو به طور خودکار به هنگام ورود از پنل کاربری خارج میکنه؟ اگه میشه به همشون جواب بدین ممنون میشم

  • سلام
   1- تا حالا 1.75$ درآمد داشتم .
   2- 5 تا زیر مجموعه که فقط یکیشون حسابش رو فعال کرده .
   3- خیر نیازی نیست . کافیه شماره حساب پرفکت مانیتون رو وارد کنید . و بعدش هم حتما باید حسابتون رو فعال کنید در غیر این صورت حسابتون به طور خودکار بعد از چند رو مسدود میشه .
   4- با پشتیبانی سایت پارسی رنک در ارتباط باشید و این مشکل رو براشون توضیح بدید .
   سوالی دیگه ای بود در خدمتم .
   موفق باشید .

 28. سلام!
  قسمتی از چت کردن من با مراجع:
  ———-
  سعیدی : شما وارد شبکه های این ها می شوید کارتان حرام است

  سعیدی : و جایز نیست

  سعیدی : و حق ندارید دیگران را به این سایت ها معرفی کنید

  من : پس هیچی دیگه

  من : ممنون از راهنماییتون

  سعیدی : انشالله که هر روز لبخند امام زمان روزیتان شود

  من : خدانگهدارتون

  من : خواهش می کنم ممنونم

  این گفتگوی زنده به پایان رسیده است.
  ——————————————–
  با تشکر

  • سلام
   عنوان سوالتان چی بوده ؟
   شما این سوال رو بپرسید :
   سایت مانند چرخه های هرمی فقط تنها فرقی دارد این است که به ازای پولی که ما می دهیم به ما محصولات می دهد .
   این را بپرسید .
   در این صورت حرام نیست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست