بیت کوین

بیت کوین

بیت کوین نوعی واحد پول دیجیتال با کاربردهای مشابه” پول بی پشتوانه” و  سیستم کنترل غیر متمرکز می باشد.
بیت کوین بر اساس افکار “ساتوشی ناکاموتو” در سال 2009 میلادی پایه گذاری شد.هنوز هویت ساتوشی ناکاموتو مشخص نشده است و معلوم نیست نام واقعی یا مستعار شخص یا گروه می باشد.بیت به معنی واحد اطلاعات کامپیوتر و کوین به معنی سکه می باشد.به واحد کوچکتر بیت کوین ،ساتوشی گفته می شود.
کاربرانی که قصد نگهداری و نقل و انتقال بیت کوین را دارند باید دارای کیف پول الکترونیکی یا wallet باشند.در این کیف پول ،هر تعداد آدرس را می توان ایجاد کرد.برای هر تراکنش باید یک آدرس جدید ایجاد شود.توجه داشته باشید که این آدرس ها با عدد 1 شروع می شوند.
سه راه برای ایجاد پول الکترونیکی وجود دارد:
1-کیف پول نرم افزاری
که بر روی کامپیوتر قابل نصب می باشد.برای نمونه می توان به کیف پول نرم افزاری multibit اشاره کرد.برای استفاده از این نرم افزار می توانید به سایت www.multibit.org مراجعه و دانلود کنید.

bitcoin
2-کیف پول موبایل

bitcoin
3-کیف پول وب
که نیازی به نصب نرم افزار ندارید و کافی است به یکی از سایت هایی که این سرویس را می دهد مراجعه و حساب خود را ایجاد کنید.سایت blockchain.info یکی از معتبرترین سایت ها در این زمینه می باشد.

bitcoin

روش های کسب بیت کوین:
1-استخراج
در این روش،کاربران باید از قدرت پردازش کامپیوتر برای رمزگشایی “سیستم رمز نویسی” بیت کوین که بسیار پیچیده می باشد استفاده کنند.
2-به صورت قطره ای
سایت هایی وجود دارند که با ازای انجام کاری به شما مقدار کمی بیت کوین می دهند مثل سایت های مشاهده ویدئو،پرداخت به ازای مشاهده تبلیغ و…..
3-خرید بیت کوین با پول

برای به دست آوردن قیمت بیت کوین به دلار، به سایت preev.com مراجعه کنید.

bitcoin

برای محاسبه ساتوشی به دلار، به سایت www.btcsatoshi.com مراجعه کنید.

bitcoin

bitcoin

 

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده علی احمدی

سلام بیش از 5 ساله در سایت های پی تی سی فعالیت میکنم.به جرأت می تونم بگم غیر قابل اعتمادترین سایت های ptc،سایت های کلیکی ایرانی هستند.شما نمی تونید سایت کلیکی ایرانی را پیدا کنید که بیش از 2 سال از افتتاح آن گذشته باشد و اسکم نشده باشد. از سوی هیچ نهادی در ایران بر این سایت ها نظارت نمی شود و  متاسفانه کاربران نیز به راحتی اعتماد و سرمایه گذاری می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست