بانک اینترنتی پی پال

بانک اینترنتی پی پال

پی پال، یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت اینترنتی جهان است.این شرکت در سال 1998 افتتاح شد و دفتر مرکزی آن در ایالت کالیفرنیای آمریکا می باشد.مالک آن، شرکت “ای-بی”(ebay) بزرگترین سایت مزایده جهان می باشد.با اینکه مالک شرکت “ای-بی”،یک ایرانی تبار به نام “پی یر امیدیار” می باشد اما این بانک اینترنتی تحت قوانین ایالات متحده آمریکا می باشد و به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی این کشور،پی پال از ارائه خدمات به کشور ایران خودداری می کند ولی با این حال،راه هایی برای ثبت نام و فعالیت در این بانک وجود دارد.

 
Ebay850

 

این بانک از نظر امنیتی سرآمد بانک های اینترنتی می باشد و نزدیک به 250 میلیون حساب دارد.  زﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﺮداﺧـﺖ وﺟﻪ را اﻧﺠﺎم میدﻫﻴﺪ، وﺻﻮل ﻛﻨﻨﺪه ی وﺟـﻪ اﻃﻼﻋـﺎت ﻣـﺎلی ﺷـﻤﺎ را نمی ﺑﻴﻨـﺪ.

پی پال دارای چهار نوع حساب می باشد که هر کس با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب می کند.

1-Personal Account:این حساب برای فعالیت های ساده ای همچون خرید و انتقال وجه مناسب می باشد.

2-Premier Account :این حساب علاوه بر ویژگی های حساب Personal،دارای ویژگی های دیگری چون  پشتیبانی از Debit Card و ﺑﻪ ﻛﺎرﮔﻴﺮی پی ﭘﺎل ﺑﺮای ﻓﺮوش اﻗﻼم در eBay می باشد.

3-Business Account :این حساب مناسب شرکت ها و برند های تجاری می باشد.توسط این حساب می توانید با نام کمپانی یا نام تجاری خود فعالیت کنید. شما می توانید اجازه دسترسی محدود به حساب خود ،توسط چند نفر دیگر را بدهید.میتوانید یک آدرس ایمیل مجزا برای خدمات رسانی به مشتریان خود، اختصاص دهید.

4-Student Account :این حساب مخصوص دانش آموزان 13 سال به بالا می باشد.والدین می توانند تمام  گردش حساب و تراکنش ها را کنترل کنند و فرزند می تواند مقدار پولی که والدین در دسترس قرار داده اند را استفاده کند.

 

sede-paypal

 

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به سایت فقط پول می باشد و هر گونه کپی برداری از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد

درباره نویسنده علی احمدی

سلام بیش از 5 ساله در سایت های پی تی سی فعالیت میکنم.به جرأت می تونم بگم غیر قابل اعتمادترین سایت های ptc،سایت های کلیکی ایرانی هستند.شما نمی تونید سایت کلیکی ایرانی را پیدا کنید که بیش از 2 سال از افتتاح آن گذشته باشد و اسکم نشده باشد. از سوی هیچ نهادی در ایران بر این سایت ها نظارت نمی شود و  متاسفانه کاربران نیز به راحتی اعتماد و سرمایه گذاری می کنند.

2 نظرات

  1. سلام داداش یه سوال تو چجوری سایت های کلیکی رو پیدا میکنی و معرفی میکنی ببخشید فضولی!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست